“Bakir se sinoć u svom strahu ohrabrio da mi prijeti. Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečene stvari. Zato sam pozvao Bakira da mi kaže u čemu je njegov problem.”
Čelnik SNSD-a Milorad Dodik oglasio se na društvenim mrežama gdje je reagovao na jučerašnje gostovanje predsjednika SDA Bakira Izetbegovića u Plenumu na FTV.
Naveo je kako se Izetbegović “ohrabrio da mu prijeti”, a da je on otporan na prijetnje.
VEZANI SADRŽAJ: DODIK IZVRIJEĐAO IZETBEGOVIĆA: “Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio…”
“Bakir se sinoć u svom strahu ohrabrio da mi prijeti. Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečene stvari. Zato sam pozvao Bakira da mi kaže u čemu je njegov problem.
https://x.com/MiloradDodik/status/2069719210809336225?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2069719210809336225%7Ctwgr%5Ed4c7651f27017efecb5941e0b6162034afaf0657%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.slobodna-bosna.ba%2Fvijest%2F491549%2Fdodik_se_ponovo_oglasio_zvao_sam_bakira_zbog_prijetnji_na_ftv_obecao_je_da_ce_me_pozvati_u_13_sati.html
Rekao je da će pozvati u 13 časova. Vjerujem da će do tada smisliti odgovor, prije svega sebi, i spremiti aparaturu za snimanje razgovora”, napisao je Dodik.
Šta je rekao Bakir Izetbegović na šta je reagovao Dodik?
“Na kraju krajeva ta stvar je silom riješena. Pravosuđe i međunarodna zajednica će na kraju krajeva morati da primijene zakon, Dejtonski mirovni sporazum i Ustav BiH. Bez jasne vladavine zakona koja se odnosi na svakog pojedinca, uključujući i njega (op.a. Dodika), neće ova zemlja na zelenu granu. Ja se nadam, kao što rekoh, da će to konačno i narod u RS shvatiti, pa da će ovako kao što je Orban otišao, otići i Dodik jednog dana”, rekao je Izetbegović.


data-nosnippet>