Srpski glasnik objavio je snimak razovora između Bakira Izetbegovića i Milorada Dodika.
Razgovor, koji je bez skraćivanja i cenzure, otkriva ton i atmosferu komunikacije dvojice političkih lidera i omogućava javnosti da sama procijeni sadržaj i težinu izgovorenih riječi.
Podsjećamo da je svađa krenula kada je Izetbegović izjavio da lidera SNSD-a Milorada Dodika “nekom silom mora riješiti”.
Nakon toga se javio Dodik koji je poručio kako se Izetbegović “ohrabrio da mu prijeti”, te da je ostario, posenilio…
Poslije toga su se telefonski čuli u, a Izetbegović ga je pozvao da objavi snimak “nervoznog poziva”.
Navodno je Izetbegović u pozivu sve “sasuo u lice” Dodiku, o njemu i njegovoj politici.
Ipak, Dodik kaže da se on u razgovoru “smijao, a Bakir branio i pravdao”.
Izetbegović ga je pozvao da objavi necenzurisan snimak, a na istu stvar je Dodik sada pozvao njega.
Sada imamo snimak koji možete poslušati ispod.
Na snimku se čuje svađa Izetbegovića i Dodika, a razgovaraju o prijetnjama, eliminacijama silom, mudžahedinima, Izraelu,…


data-nosnippet>